الماس جدید DS در راه هست

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ایکس تی

بخش لوکس گروه خودروسازی پژو-سیتروئن مدتی هست که به‌دلیل خودروهای زیبه همراه و منحصربه‌فرد شهرت یافته و قصد دارد به همراه تولید خودروهایی بسیار لوکس‌تر و جذاب‌تر بخش اعظمی از به همراهزار را به‌خود اختصاص دهد. این کمپانی فرانسوی خودروهایی تولید می‌کند که کمتر کسی را می‌توان یافت که طراحی خارجی و داخلی آنها را نپسندد و متریال فوق لوکس نیز بخش جذاب دیگری از خودروهای این برند هست. تمام محصولات این DS به همراههدف پوشش بخش خودروهای لوکس به همراه ظاهر اسپرت عرضه شده‌اند و DS3 و DS5 و همچنین شاسی‌بلند لوکس DS7 را می‌توان در دسته خوبهای به همراهزار گنجاند اما این برند محصولی را می‌خواهد که به معنای واقعی پرچمدار به همراهشد و بتواند بیش از گذشته آن را بر سر زبه همراهن‌ها بیاندازد.

پرچمدار جدید این شرکت تا سال ۲۰۲۰ به همراه نام دی اس ۸ عرضه می‌شود و هدف رقابت به همراه خودروهایی همچون ب ام و سری ۵، آئودی A6 و مرسدس بنز E کلاس برای آن در نظر گرفته شده هست. علاقه فراوان فرانسوی‌ها به خودروهای لیفت‌بک و فست‌بک به همراهعث شده تا خودروی جدید DS دارای پلتفرمی مشابه به همراه کانسپت سیتروئن Numero 9 به همراهشد و بصورت فست‌بک نیز عرضه شود. اطلاعات زیادی از پروژه جدید دی‌اس در دست نیست اما مقامات این شرکت به‌تازگی مهر تایید خود را پای مشخصات محصول آینده این شرکت کوبیده‌اند تا مسئولان اجرایی به سراغ تولید دی‌اس ۸ بروند. مدیرعامل شرکت دی‌اس در آخرین مصاحبه خود به همراه مجله اتواکسپرس گفت، محصول آینده به همراه طراحی متفاوت، بسیار شگفت انگیز خواهد بود که همه را متحیر خواهد کرد.

در بخش عقب شاهد طراحی بسیار متفاوت خواهیم بود که تاکنون مشابه آن وجود نداشته و به لطف فرم بدنه جدید، توانستیم به یک طرح کاربردی دست یابیم. مدیر این شرکت لوکس به خبرنگاران اعلام کرد به منظور بقاء در بخش خودروهای لوکس همانند رقبه همراه عمل نخواهیم کرد و سیهست متفاوتی را دنبه همراهل می‌کنیم. هنوز مشخصات فنی دی‌اس ۸ مشخص نیست اما پیش‌بینی می‌شود که در بخش پیشرانه پلاگین هیبریدی بکار گرفته شود و اولین خودروی دی‌اس به همراهشد که به به همراهزار آمریکا راه یافته هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم