انتشار تصاویر جدیدی از نسخه ۲۰۱۸ بی‌ام‌و X2

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ایکس تی

به تازگی تصاویر جدیدی از نسخه ۲۰۱۸ بی‌ام‌و X2 منتشر شده که البته بر روی آن پوششی وجود دارد. در این تصاویر می‌توان خودرو موردنظر را در پوششی شبیه به لبه همراهس‌های ارتشی مشاهده نمود. تصاویر موجود، بهترین نمونه فیزیکی تولیدی براساس رندرهایی بوده که ماه پیش منتشر شدند.

خودرو موجود در این تصاویر شبه همراههت زیادی به رندرهای منتشر شده دارد. برای طراحی این خودرو از طراحی جلوی X1 و طراحی عقب سری ۱ بهره گرفته شده و در حالت کلی می‌توان طراحی آن را همانند نسخه مفهومی معرفی شده در نمایشگاه پاریس سال گذشته دانست.

بی‌ام‌و X2

شخص منتشر کننده این تصاویر، هیچ گونه اطلاعات فنی آن را در اختیار رسانه‌ها قرار نداده هست، هرچند ما حدس می‌زنیم که این مدل وجه اشتراک زیادی به همراه بی‌ام‌و X1 داشته به همراهشد. به احتمال زیاد موتور مورد هستفاده در این خودرو، مشابه نمونه‌های قرار گرفته در X1 به همراهشد، بنابراین به همراهید شاهد هستفاده از موتورهای ۳ و ۴ سیلندر بنزینی توربوشارژر و دیزلی به همراهشیم. علاوه‌بر این، انتظار می‌رود که X2 در نسخه‌های دیفرانسیل جلو و چهار چرخ متحرک عرضه شود.

بی‌ام‌و X2

براساس پیش‌بینی‌ها، تولید بی‌ام‌و X2 همزمان به همراه برگزاری نمایشگاه خودرو فرانکفورت در ماه سپتامبر آغاز می‌شود. بخش هسترالیایی این شرکت خودروسازی اعلام نموده که این مدل در نیمه اول سال ۲۰۱۸ در این کشور قابل خریداری خواهد بود. این خودرو مکملی برای X1 خواهد بود، نقشی که X4 و X6 به ترتیب برای X3 و X5 ایفا می‌کنند.

بی‌ام‌و X2

خودروهای کراس اوور برای بی‌ام‌و در کشور هسترالیا بسیار مهم بوده چراکه نیمی از فروش خودروهای این شرکت در سال گذشته در هسترالیا را خودروهای سری X تشکیل دادند که در میان آن‌ها، X5 بیشترین میزان فروش را تجربه کرده هست. فروش خودروهای این کلاس در هسترالیا در سال ۲۰۱۶، رشد ۴۵ درصدی را تجربه کرده بود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم