انتقال اوراق کننده‌های اتومبیل از میدان شوش به ثامن الحجج

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ایکس تی

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران خبرداد؛

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران به همراه اشاره به اتمام ساخت واحدهای کارگاهی در مجتمع ثامن الحجج گفت: برخی متصدیان واحدهای اوراق کننده‌های اتومبیل اجناس خود را از میدان شوش به این شهرک انتقال داده اند.

به گزارش ایکس تی، کامران زنگیشه در خصوص اتمام ساخت و ساز واحدهای کارگاهی در مجتمع ثامن الحجج گفت: تاکنون بیش از ۵۰ درصد معابر اصلی آسفالت شده هست و تا پایان امسال کار آسفالت سایر معابر فرعی نیز به اتمام خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران افزود: در حال حاضر بیش از ۲۵۰ واحد به خریداران تحویل داده شده هست و متصدیان واحدها اجناس خود را از میدان شوش به شهرک ثامن الحجج انتقال داده‌اند.

وی به همراه بیان اینکه این شهرک در مساحتی به همراهلغ بر ۲۲ هکتار ساخته شده هست، تصریح کرد: مجتمع ثامن الحجج در ۱۰۰۰ واحد به اوراق کننده های اتومبیل اختصاص داده شده هست که این اوراق کننده‌ها در ۱۱ گاراژ در میدان شوش مستقر بودند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل، زنگیشه در خصوص اینکه به طور کلی این صنف از منطقه ۱۲ خارج می شوند،گفت: مجتمع ثامن الحجج(ع) در شرق تهران در بزرگراه امام رضا(ع) واقع شده هست.

منبع:ایسنا
انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم