اولین تست درایو بین المللی ایران/ «چری» در راه به همراهکو

۲۷ دی ۱۳۹۶ ایکس تی

به گزارش خبرنگار ایکس تی، شرکت مدیران خودرو، نماینده رسمی برند چری در ایران، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه به همراهزرگانی دیجیتال در کشور هست که در زمینه معرفی محصولات خود تا کنون بسیار موفق عمل کرده هست.

از این رو، روز یکشنبه، اولین تست رانندگی خودرو در کشور از تهران به مقصد به همراهکو کشور آذربه همراهیجان از سوی مدیران خودرو آغاز شد.

این شرکت به همراه انتخاب ۱۰ مالک خودرو چری تیگو ۷ به روش قرعه کشی، آنهارا به یک تور شش روزه بین المللی زمینی از تهران تا به همراهکو دعوت کرد.

این تست رانندگی به همراه خود مالکان از روز یکشنبه از تهران آغاز شد و تا پایان روز دوم در شهرستان گیلان شهر آستارا ادامه یافت.

این تور شش روزه به منظور آشنایی کامل مالکان به همراه توانایی های فنی و رفاهی تیگو ۷ در تمامی شرایط جوی و جادی ای برگزار شد تا مالکان بتوانند در موقعیت های دشوار مسیر چون آسفالت یخ زده، هوای به همراهرانی و برفی و ارتفاع قابل توجه از سطح دریا، تمامی ویژگی های فنی تیگو ۷ مانند پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو ۱۴۷ اسب بخاری ۲۱۰ نیوتون.متری هماهنگ شده به همراه گیربکس دوکلاچ (DCT) شش سرعته و همچنین تجهیزات رفاهی چون سیستم راهیاب جهانی و سانروف پانارومیک تیگو ۷ را به چالش بکشند و از آن لذت ببرند.

همچنین آشنایی ملموس مالکان به همراه بیش از ۱۶۰ نماینده فروش و خدمات پس از فروش قدرتمند مدیران خودرو در سراسر کشور از دیگر اهداف این تور بود که به همراه به همراهزدید از نمایندگان پررنگ زنجان و تبریز و مهمان نوازی درخور آنها محقق شد.

این تور در روز سوم به شهر به همراهکو کشور آذربه همراهیجان خواهد رسید تا مالکان تیگو ۷ بتوانند تجربه سفری بین المللی به همراه خودرو های خود را تجربه کنند. 

این سفر به همراه حضور خودرو امداد مدیران خودرو تا به همراهکو و به همراهزگشت مجدد به کشور ادامه خواهد داشت.

خبرنگار ایکس تی: مصطفی انیسی

انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم