اولین تصاویر پژو ۵۰۸ اسپرت منتشر شد+ تصاویر

۵ اسفند ۱۳۹۶ ایکس تی

به گزارش ایکس تی، شرکت خودروسازی پژو فرانسه به همراهلاخره نشان داد که می خواهد به زودی نسل جدید خودروی سدان ۵۰۸ خود را معرفی و به به همراهزار عرضه کند. این شرکت خودروسازی تنها چند هفته قبل از آغاز بکار نمایشگاه خودروی ژنو، در اقدامی جالب تصاویری از این خودروی اسپرت، جذاب و جدید ۵۰۸ خود را در فضای مجازی منتشر کرد تا به گونه ای توجه طرفداران و مشتریان را جلب کرده و از معرفی و عرضه این محصول زیبه همراه خبر بدهد.

طراحی نوین نسل جدید خودروی ۵۰۸ از نقاط قوت این محصول هست چراکه در مقایسه به همراه نمونه قبلی، بسیار اسپرت تر و جوان پسندانه تر هست و برآورد می شود نظر بسیاری از مشتریان خودروهای شاسی بلند پژو را نیز به خود جلب کند.

نسل اول خودروی پژو ۵۰۸ در سال ۲۰۱۱ میلادی معرفی شد و حالا نسل جدید آن که قرار هست در سال آینده ۲۰۱۹ میلادی روانه به همراهزار شود، در نمایشگاه خودروی ژنو به نمایش عموم در خواهد آمد.

این خودرو سدان اسپرت تفاوت های قابل توجهی به همراه نمونه پیشین خود دارد که می توان به تغییرات در جلوپنجره، چراغ‌های جلو و عقب اسپرت، درهای بدون فریم و طول و عرض و ارتفاع این خودرو اشاره کرد.

این خودروی جدید به سیستم جدید i-Cockpit پژو نیز مجهز هست. پژو همچنین عنوان کرده هست که وزن سدان ۵۰۸ نسبت به قبل ۷۰ کیلوگرم کاهش پیدا کرده هست که این امر در کاهش مصرف سوخت و میزان آلایندگی آن تاثیر به سزایی خواهد داشت. نسخه پلاگین هیبریدی آن نیز در سال ۲۰۱۹ روانه به همراهزار خواهد شد.

پژو ۵۰۸ جدید که به تجهیزات ایمنی و کمک رانندگی بسیاری نظیر سیستم ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل هوشمند، رانندگی بین خطوط، سیستم تشخیص علائم جاده و چراغ‌های هوشمند مجهز هست، به صورت رسمی در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی خواهد شد و تا پایان سال جاری میلادی نیز به به همراهزار خواهد آمد اما هنوز اطلاعات دقیقی از قیمت آن در دسترس نیست.

منبع: ایسنا
انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم