ایمنی MVM 315 تایید شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ایکس تی

از سوی سازمان ملی هستاندارد ایران و موسسه Applus+ IDIADA اسپانیا

نویسنده: &nbsp

شرکت مدیران خودرو به همراه همکاری شرکت ملی هستاندارد ایران ISIRI اقدام به انجام آزمایش ایمنی بر روی MVM 315 نمود که نتایج آن مورد تایید شرکت ملی هستاندارد ایران، شرکت به همراهزرسی کیفیت و موسسه اسپانیایی Applus+ IDIADA و موید ایمنی این خودرو بود.

به گزارش ایکس تی، در دیماه ۱۳۹۶ کارشناسان شرکت به همراهزرسی کیفیت و شرکت ملی هستاندارد ایران در محل کارخانه تولیدی محصولات مدیران خودرو در بم حضور یافتند و به همراه انتخاب یک خودرو ۳۱۵ بصورت تصادفی، آن را برای انجام آزمایشات لازم به آزمایشگاه موسسه Applus+ IDIADA ارسال کردند تا به همراه انجام مراحل یک آزمایش معین نتایج آن ثبت و ایمنی این خودرو به همراهر دیگر مورد ارزیابی قرار گیرد.

ایمنی MVM 315 تایید شد

تست تصادف جانبی به همراه عنوان Side MDB و طبق هستاندارد ECE R95 مورد ارزیابی های مختلف قرار گرفت و موفق به گذراندن مراحل این آزمون گردید. تایید مجدد ایمنی این خودرو که پیش‌تر در آزمایش‌های مختلف و بررسی های سازمان ارزیابی کیفی و  هستاندارد داخلی به همراهرها مورد تایید قرار گرفته بود نشان دهنده رعایت هستانداردهای لازم برای تولید این محصول هست، فرآیندی که همواره مورد ارزیابی مدون قرار می‌گیرد تا از تولید محصول به همراه کیفیت و قابل اعتماد برای مشتریان اطمینان کامل حاصل شود.

این تاییدیه ایمنی بر اساس طرح جدید سازمان ملی هستاندارد ایران ارائه می‌شود که در طی آن سازمان هستاندارد دو خودروی پرفروش یک شرکت خودروساز از میان شرکت‌های خودروساز داخلی به صورت تصادفی انتخاب می‌کند و آنها را به مرکز ارزیابی ایمنی خودرو در اسپانیاApplus+ IDIADA می‌فرستد تا یک تست تصادف به صورت تصادفی انتخاب شود و خودرو در برابر چشمان تیم کارشناسی سازمان هستاندارد ایران از نظر ایمنی مورد ارزیابی قرار بگیرد.

ایمنی MVM 315 تایید شد

این شرکت برای اولین به همراهر در سال ۱۹۷۱ به عنوان IDIADA (موسسه تحقیقات خودروی کاربردی) در دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا تاسیس شد و بعد ها بعنوان شرکتی مستقل به فعالیت خود ادامه داد. کمپانی Applus+ IDIADA بزرگ‌ترین و جامع‌ترین مرکز خدمات مهندسی در سراسر اروپا برای ایمنی فعال و غیر فعال، نیروی برق، وسایل نقلیه الکتریکی و الکترونیک، NVH، تهویه مطبوع خودرو، دوام و قابلیت اطمینان تست ایمنی، دوام و اطمینان‌پذیری خودرو، موتور خودرو، قطعات خودرو و وسائل نقلیه هست. این شرکت بزرگ خدمات مهندسی خودرو در ۲۳ کشور دنیا شعبه و همچنین مراکز تست خودرو دارد و اخیرا نیز یک مرکز تست بزرگ را در کشور چین احداث کرده هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم