برق چری اروپا را می گیرد

۲۱ مهر ۱۳۹۶ ایکس تی

به گزارش خبرنگار ایکس تی، خودروهای برقی و هیبرید به پررونق‌ترین و پرخبرترین عضو خانواده صنعت جهان تبدیل شده اند و شرکت های خودروسازی اندکی پیدا می شوند که به ساخت خودروهای برقی ورود نکرده و این مقوله را اولویت بخش توسعه و تحقیق خود قرار نداده به همراهشند.

تازه‌ترین اخبه همراهر از فعالیت شرکت های خودروسازی جهان در زمینه تولید خودروهای دوستدار محیط زیست، از ورود قریب الوقوع محصولات تمام برقی و هیبرید شرکت چری به به همراهزار اروپا از سال ۲۰۱۹ به بعد حکایت دارد. بنابر گفته های «اِنینک چن» مدیر شرکت چری این خودروساز چینی به زودی از تکنولوژی های جدید خود در زمینه تولید انواع خودروهای هیبرید پرده خواهد برداشت.

مدیر چری در این به همراهره گفت: شرکت چری برای هر مدل از خودروهای خود نسخه های نیم هیبرید، هیبرید و پلاگین هیبرید را تولید خواهد کرد و بدون شک در این بین خودروهای تمام برقی نیز خواهیم داشت.

در ماه های گذشته نیز شرکت چری به همراه جدیدترین تکنولوژی های خود در زمینه  پیشرانه های هیبرید و رخ نمایی از کانسپت Tiggo Coupe  پا به نمایشگاه خودرو فرانکفورت گذاشته بود تا عزم جزم خود برای سرمایه گذاری بر روی ساخت خودروهای هیبرید و تمام برقی را به دیگر خودروسازان و مردم نشان دهد.

شایان ذکر هست که شرکت خودروسازی چری، از خودروسازان برتر چین به حساب می آید و شاهد حضور محصولات این شرکت در خیابه همراهن های کشورمان ایران هستیم. برخی از محصولات این شرکت توسط شرکت ایرانی مدیران خودرو در ایران مونتاژ و به‌فروش می‌رسند.

مترجم ایکس تی: فاضل سوری
منبع: ototeknikveri.com
انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم