به همراه گران‌ترین فولکس‌های بیتل تاریخ آشنا شوید

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ایکس تی

عرضه موفق یک محصول به همراهعث می‌شود حتی زمانی که به کهولت سن نیز می‌رسد به همراهز در حراجی‌های مختلف مشتریان میلیاردی داشته به همراهشد. بیتل یکی از محبوب‌ترین خودروهای تاریخ بوده که رکورد فروش ۲۱،۵۲۹،۴۶۴ دستگاه را بین سال‌های ۱۹۳۸ و ۲۰۰۳ به‌خود اختصاص داده هست. نسخه‌های جدید بیتل طرفداران فراوانی دارند اما نمونه قدیمی این خودروها به همراه قیمت بسیار به همراهلا توسط کلکسیونرها خریداری می‌شوند. امروز تاریخچه این محصول را بررسی کرده‌ایم و گران‌ترین فولکس‌های بیتل یا همان غوربه همراهقه‌ای را به شما معرفی خواهیم کرد.

بیتل ۱۲۰۰ سال ۱۹۷۸

به همراه پایان تولید این مدل در سال ۱۹۷۸، فولکس واگن یک سری محدود از این خودرو را به همراه رنگ‌های خاص عرضه کرد. یک مدل از این خودروها که بسیار سالم و نو به همراهقی مانده بود توسط مجموعه برنیک اکلستون، به قیمت ۱۰،۴۵۰ پوند بفروش رسید و سال ۲۰۰۷ نیز همان خودرو در حراجی لندن به همراه قیمت ۱۳۲۰۰ پوند به‌فروش رسید.

بیتل ۱۹۷۷ قیمت ۳۷.۹۵۰ دلار

بیتل ۱۹۵۷ قیمت ۳۸.۵۰۰ دلار

بیتل نسخه Epilogue کبرولیت ۱۹۷۹ قیمت ۳۸.۵۰۰ دلار

بیتل نسخه کبرولیت ۱۹۷۹ قیمت ۳۸.۵۰۰ دلار

بیتل ۱۹۵۸ قیمت ۷۱,۵۰۰ دلار

بیتل ۱۹۶۳ قیمت ۷۲,۰۰۰ دلار

بیتل نسخه کبرولیت ۱۹۵۶ قیمت ۷۲,۸۰۰ دلار

بیتل نسخه کبرولیت ۱۹۵۵ قیمت ۸۲,۵۰۰ دلار

بیتل ۱۹۶۳ قیمت ۸۶,۲۵۰ دلار

بیتل ۱۹۶۰ قیمت ۱۲۱,۰۰۰ دلار

این خودرو که در تصویر مشاهده می‌کنید به همراهرها در حراجی‌های مختلف فروش رفته هست و آخرین‌به همراهر قیمتی برابر به همراه ۱۲۱ هزار دلار برای آن در نظر گرفته شده که بیتل قدیمی را به یکی از گران‌ترین مدل‌های فولکس‌های غوربه همراهقه‌ای تبدیل کرده هست.

بیتل ۱۹۶۳ قیمت ۱۲۸,۷۰۰ دلار

این مدل تنها ۳ به همراهر در طول تاریخ فروخته شده و در حال حاضر قیمت بسیار به همراهلایی دارد و یکی از سالم‌ترین بیتل‌هایی هست که از گذشته به‌جا مانده.

بیتل ۱۹۴۳ KDF تیپ ۶۰ قیمت ۲۷۵,۰۰۰ دلار

این مدل آخرین به همراهر به همراه قیمتی در حدود ۲۷۵،۰۰۰ هزار دلار در یک حراجی بفروش رسید.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم