«ب ام و» مینی را به همراه «گریت وال» تولید می کند

۵ اسفند ۱۳۹۶ ایکس تی

به گزارش خبرنگار ایکس تی، درصورت توافق نهایی میان ب ام و و گریت وال این اولین به همراهری خواهد بود که یک محصول مینی در خارج از خاک اروپا به تولید می رسد و نیز ب ام و اولین شریک تجاری خارجی گریت وال خواهد بود.

براساس بیانات سران ارشد ب ام و، قدم بعدی توافق بر سر جزئیات این جوینت ونچر و شفاف سازی مسائلی چون سرمایه گذاری مالی و محل خط تولید خواهد بود.

شرکت گریت وال چین نیز در بیانیه ای جداگانه در رابطه به همراه این جوینت ونچر گفت که این قرار داد موجب ارتقا سطح تکنولوژِ و جایگاه برند و همچنین تامین دانش مورد نیاز در زمینه خودروهای پاک شده که می تواند ارتقا این شرکت در به همراهزار کشور چین و سایر کشورهای مقصد را به همراه داشته به همراهشد.

اولین خودررو تمام برقی (EV) برند مینی بر اساس مدل مفهومی ساخته خواهد شد که برای اولین به همراهر در نمایشگاه خودرو بین المللی فرانکفورت سال میلادی گذشته به نمایش در خواهد آمد.

برند مینی به همراه محصولات رایج بنزینی خود به زودی از سوی شرکت پرشیا خودرو رسما در ایران رونمایی خواهد شد. همچنین لازم به ذکر هست اگرچه حضور برند گریت وال و محصولالت آن در به همراهزار ایران به همراهرها به همراه چالش مواجه شده هست اما در سال جدید برند پریمیوم شاسی بلند ساز شرکت گریت وال به همراه نام هاوال از سوی شرکت بهمن موتور در ایران به تولید خواهد رسید.

مترجم ایکس تی: مصطفی انیسی
انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم