تصاویر فراری ۴۸۸ پیستا قبل از معرفی رسمی لو رفت!

۵ اسفند ۱۳۹۶ ایکس تی

قبل از رونمایی رسمی از محصول جدید فراری، تصاویر آن توسط سایت Autocar ژاپن فاش شد. توسط این تصاویر نه تنها می‌توانیم به همراه طراحی سوپراسپرت جدید فراری آشنا شویم، بلکه نام آن نیز برای ما مشخص می‌شود. این خودرو زیبه همراه به همراه نام فراری ۴۸۸ پیستا معرفی خواهد شد. طراحی این سوپراسپرت جدید بسیار خشن بوده و ظاهری عضلانی دارد که آن را تا حدودی از نسخه GTB این خودرو متمایز می‌سازد.

سایت Autocar ژاپن در گزارش خود به موتور مورد هستفاده در فراری ۴۸۸ پیستا اشاره کرده هست. براساس اعلام این سایت، فراری در این محصول خود از یک موتور ۸ سیلندر مجهز به توربوشارژر دوقلو و حجم ۳.۹ لیتر هستفاده کرده هست. این موتور قدرتی برابر به همراه ۷۱۱ اسب بخار را در اختیار راننده قرار می‌دهد. نسخه GTB این خودرو تنها ۶۶۱ اسب بخار قدرت دارد. براساس Autocar، گشتاور موتور پیستا برابر به همراه ۷۷۰ نیوتون متر هست که افزایشی ۱۰ واحدی را نسبت به GTB نشان می‌دهد.

به نظر می‌رسد فراری موفق شده وزن محصول جدید خود را به خوبی کاهش دهد. فراری ۴۸۸ پیستا وزنی برابر به همراه ۱۲۸۰ کیلوگرم در حالت خشک (بدون مایعاتی مانند روغن موتور) دارد. در مقام مقایسه می‌توان به نسخه GTB فراری ۴۸۸ اشاره کرد که در حالت خشک وزن آن به ۱۳۷۹ کیلوگرم می‌رسد. افزایش قدرت و کاهش وزن به همراهعث شده سرعت پیستا در طی زمان ۲.۸ ثانیه از صفر کیلومتر بر ساعت به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت این خودرو برابر به همراه ۲۱۱ مایل بر ساعت (۳۴۰ کیلومتر بر ساعت) هست. به نظر می‌رسد قیمت این نسخه برابر به همراه ۲۱۵ هزار پوند یا ۳۰۰ هزار دلار به همراهشد. به احتمال زیاد در آینده نزدیک از این خودرو به صورت رسمی رونمایی می‌شود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم