تمام محصولات جدید به همراهیک برای به همراهزار ایران + ویدیو

۱۶ آذر ۱۳۹۶ ایکس تی

همانند دیگر برندهای چینی، به همراهیک نیز یکی از تولیدکنندگان این کشور هست که حضوری پرقدرت را در دومین نمایشگاه بین المللی خودروی تهران در شهر آفتاب از خود به ثبت رساند. حال پس از پایان این دوره از نمایشگاه، به همراه توجه به دیگر غرفه‌ها‌، به‌سراغ این شرکت و محصولات معرفی شده آن در این رویداد بین المللی می‌رویم و معرفی کوتاهی را از مدل‌های جدید به نمایش گذاشته شده تحت عنوان برند به همراهیک انجام خواهیم داد. ل

لازم به ذکر هست، دیار خودرو شریک تجاری و نماینده رسمی شرکت به همراهیک در ایران بوده و وظیفه واردات و پشتیبه همراهنی خودروهای این برند را دارهست.

گروه خودروسازی پکن (به همراهیک Baic )، هلدینگ خودروسازی دولتی چین هست که در زمینه مونتاژ محصولات شرکت‌های هیوندای موتور و مرسدس بنز فعالیت می‌کند.

این گروه خودروسازی در سال۱۹۸۵ توسط دولت چین و به همراه مشارکت شرکت‌های دایملر و هیوندای موتور راه‌اندازی شد. در حال حاضر دفتر مرکزی به همراهیک در شهر پکن قرار دارد. این شرکت به‌عنوان پنجمین تولیدکننده بزرگ اتومبیل در جمهوری خلق چین محسوب می‌شود.

۱- به همراهیک D20 (هاچ‌بک، سدان)

یکی از خودروهای معرفی شده توسط این شرکت چینی خودروی D20 بوده که در دو مدل سدان یا همان صندوق دار و هاچ‌بک به نمایش در آمد. این مدل، یک اتومبیل اقتصادی و میان رده محسوب می‌شود و در مدل هاچ‌بک از یک پیشرانه تنفس طبیعی ۱.۳ لیتری بهره می‌برد که قادر به تولید قدرتی برابر به همراه ۱۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۲۸ نیوتن‌متر هست.

در طراحی ظاهری این خودرو به همراه توجه به قیمت و کیفیت ساخت، شاهد چهره‌ای نسبتا جذاب و خوب هستیم اما به همراه توجه به چرخ‌های کوچکی که برایش تعبیه شده هست، نمی‌توان الگورتیم یکسانی را برای این خودرو در نظر گرفت.

در مدل سدان نیز این خودرو از یک پیشرانه تنفس طبیعی بهره می برد به همراه این تفاوت که حجم آن از ۱.۳ لیتر به ۱.۵ لیتر تغییر یافته و قادر هست قدرتی برابر به همراه ۱۱۳ اسب بخار و ۱۴۸ نیو‌تن‌متر گشتاور را تولید کند.

اما مهم ترن مسلئه پیرامون این خودرو، قیمت گذاری آن هست. به همراه توجه به گفته مدیران دیار خودرو، مدل هاچ‌بک این محصول در به همراهلاترین سطح امکانات قیمتی مابین ۵۰ الی ۶۰ میلیون تومان و نمونه سدان در حدود ۶۰ الی ۷۰ میلیون تومان را دارا خواهد بود.

۲- به همراهیک X25 (کراس اوور شهری)

این خودرو در صورت ورود انبوه به به همراهزار کشور رقیبی مهم برای چری X22 محسوب می‌شود و می‌تواند در رده قیمتی ۶۵ الی ۷۵ میلیون تومان، حضوری قوی را به ثبت برساند. این مدل مجهز به یک پیشرانه تنفس طبیعی ۱.۵ لیتری بنزینی ۴ سیلندر بوده که قادر به تولید قدرتی برابر به همراه ۱۱۳ اسب بخار و ۱۴۹ نیوتن متر گشتاور هست و در دو نمونه دستی و اتوماتیک به به همراهزار کشور عرضه خواهد شد.

۳- به همراهیک سنوا (ES210 EV)

یکی از محصولات شرکت به همراهیک که در نمایشگاه خودروی تهران توجه علاقمندان و کارشناسان را به خود جلب کرد، به همراهیک سنوا الکتریکی در نسخه جدید بود.

طراحی ظاهری این خودرو بسیار شکیل و امروزی بوده و در نگاه اولیه جلوه خاصی دارد. این خودرو دارای یک مولد الکتریکی به همراه قدرتی برابر به همراه ۱۰۹ اسب بخار و ۲۵۵ نیوتن متر هست که از یک به همراهتری لیتیومی ۳۸ کیلوواتی نیرویش تامین می‌شود. حداکثر سرعت این خودرو طبق اعلام شرکت سازنده ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت بوده و حداکثر مسافتی که می‌تواند به همراه یک به همراهر شارژ شدن طی کند، ۱۷۵ کیلومتر اعلام شده هست.

این خودرو در حالت عادی به ۸ ساعت شارژ نیاز دارد اما هنگام هستفاده از ایستگاه‌های شارژ سریع، زمانی در حدود ۳۰ دقیقه برای شارژ شدن مجددش خواهد بود. اما آنچه که پیدهست، قیمت این مدل هنوز مشخص نشده و برنامه ورود انبوه آن هم به به همراهزار ایران به‌صورت قطعی اعلام نشده هست.

۴- به همراهیک BJ40L (شاسی بلند افرودی)

از دیگر محصولات این شرکت چینی که در دومین نمایشگاه بین المللی خودروی تهران به نمایش همگان در آمد، به همراهیک BJ40L بود که در نگاه اولیه بسیار مشابه محصولات برند آمریکایی جیپ بوده و علاقمندان در این رویداد در هنگام برخورد به همراه این خودرو از نزدیک، بسیار متعجب و شگفت زده شدند.

این اتومبیل که به ظاهر یک خوردوی قوی و افرودی هست، مجهز به سه پیشرانه گوناگون به همراه حجم‌هایی برابر به همراه چهار سیلندر تنفس طبیعی ۲.۴ لیتری به همراه توان تولیدی ۱۴۳ اسب بخار و گشتاور ۲۱۷ نیوتن‌متر در نمونه اول و در نمونه دوم پیشرانه‌ای چهارسیلندر و ۲.۰ لیتری توربوشارژ به همراه توانی برابر به همراه ۲۰۴ اسب بخار و در نمونه آخر مجهز به یک پیشرانه ۲.۳ لیتری توربوشارژ ۲۵۰ اسب بخاری بوده که هر سه مدل به‌صورت چهارچرخ متحرک در به همراهزارهای جهانی عرضه خواهند شد.

۵- به همراهیک BJ80 (کپی برابر اصل مرسدس G کلاس)

به جرات می‌توان گفت عجیب‌ترین خودروی غرفه به همراهیک، مدل BJ80 بوده که بسیار مشابه به همراه مرسدس بنز جی کلاس هست.

اگر از نمای ظاهری این شاسی بلند فول سایز عبور کنیم به نیروی محرک آن می‌رسیم، پیشرانه هستفاده شده در این مدل دارای حجمی برابر به همراه ۲۳۰۰ سی‌سی بوده که مجهز به مولدهای توان بخش توربوشارژ هست که قادر به تولید قدرتی برابر به همراه ۲۵۰ اسب‌بخار بوده که این قدرت توسط یک گیربکس ۶ دنده اتوماتیک به چهار چرخ خودرو انتقال می‌یابد.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم تا کلیپ اختصاصی ایکس تی که نگاهی کلی و سریع به محصولات به همراهیک در نمایشگاه خودروی تهران هست، تماشا کنید.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم