رونمایی نسخه جدید چری تیگو ۵ در شوروم چری

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ایکس تی

به گزارش خبرنگار ایکس تی، شرکت مدیران خودرو عصر امروز از مدل ۹۷ چری تیگو ۵ به همراه حضور مدیران ارشد و اصحاب رسانه در شوروم اختصاصی خود رونمایی کرد.

خودرو چری تیگو ۵ را می توان کراس اووری دانست که توانسته به فروش موفقی در به همراهزار ایران دست یابد. از جمله مواردی که به همراهعث موفقیت این خودرو در به همراهزار ایران شده هست می توان به برخورداری از چهره به روز، فضای داخلی مناسب و کیفیت خدمات دهی مطلوب شرکت مدیران خودرو اشاره کرد.

یکی از نکات مهم چری تیگو ۵ را می توان بهره گیری از پیشرانه تنفس طبیعی دانست، این در حالی هست که بسیاری از رقبه همراه به پیشرانه های کم حجم توربو مجهز شده اند و خریداران نیز عموما نگرانی های دربه همراهره این نوع پیشرانه ها دارند. تیگو ۵ از پیشرانه ۲ لیتری به همراه حداکثر توان ۱۳۹ اسب بخار و ۱۸۲ نیوتن.متر گشتاور بهره می برد که توان این پیشرانه از طریق جعبه دنده ۷ سرعت اتوماتیک cvt به محور جلو منتقل می شود.

چری تیگو ۵ مدل ۹۷ تغییراتی نسبت به مدل ۹۶ داشته هست که این تغییرات در بخش امکانات رفاهی هست. از جمله امکانات رفاهی اضافه شده به مدل ۹۷ این خودرو می توان به صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی، سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه به همراه قابلیت تنظیم از روی صفحه نمایش، سنسور جلو و عقب ، تریم دو رنگ صندلی ها، جی پی اس و لوگولایت زیر درب های جلو اشاره کرد.

مصرف سوخت ترکیبی تیگو ۵ در حدود ۸٫۹ لیتر در هر صد کیلومتر ذکر شده هست، عددی که می توان آن را برای چنین خودرویی به همراه توجه به ابعاد و بهره گیری از پیشرانه ۲ لیتری مناسب دانست. تیگو ۵ در دو نسخه اکسلنت و لاکچری تا کنون عرضه شده هست که تفاوت هایی در بخش تجهیزات رفاهی به همراه یکدیگر دارند. قیمت نسخه اکسلنت ۱۱۵ و نسخه لاکچری این خودرو ۱۰۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ذکر شده هست.

انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم