شاسی‌بلند زیبه همراهی پینینفارینا در پکن معرفی می‌شود

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ایکس تی

در روزهای گذشته کمپانی پینینفارینا تصاویری از سدان H500 را منتشر ساخت و اکنون این طراح ایتالیایی تصاویری از SUV جدید خود برای رونمایی در نمایشگاه خودروی پکن منتشر کرده هست. SUV این کمپانی K350 نام داشته و همانند سدان H500 احتمالا جدیدترین عضو گروه خودروهای الکتریکی در هنگ‌کنگ و شرکای چینی پینینفارینا خواهد بود!

پینینفارینا تنها دو تصویر از SUV جدید خود منتشر ساخته و  اطلاعات زیادی نمی‌توان از آنها دریافت کرد و به همراه توجه به نمای ظاهری و کلی این خودرو به همراهید گفت که K350 یک شاسی‌بلند فوق‌العاده لوکس و زیبه همراه هست. K350 کوچکترین شاسی‌بلند پینینفارینا پس از K550 پنج نفره و K750 هفت نفره هست و تا چند هفته دیگر در نمایشگاه خودروی پکن همراه به همراه سدان H500 رسما معرفی خواهد شد.

شاسی‌بلند K350 سومین SUV سری جدید پینینفارینا بوده و یکی از شش خودروی جدید و ساخته شده توسط این برند ایتالیایی هست که نظر ظاهری شبه همراههت‌هایی به همراه خودروی زیبه همراهی HK GT دارد. K350 برخلاف برادران خود یک خودروی کاملا الکتریکی خواهد بود. مدل K550 و K750 از فناوری‌های ترکیبی هستفاده کرده و به همراه هستفاده از آنها می‌توان حدود ۱۰۰۰ کیلومتر رانندگی را در بهترین و خوش‌بینانه‌ترین حالت ممکن در جاده‌های اروپا تجربه کرد.

سدان H500 هم دومین سدان لوکس پینینفارینا پس از H600 هست. H500 از مدل H600 کوچک‌تر هست؛ اما از نظر طراحی و زیبه همراهیی به همراه برادر بزرگتر خود رقابت می‌کند. در ۲۵ آوریل سال ۲۰۱۸ میلادی به همراهید منتظر رونمایی از K350 و سدان H500 بوده و دید که طراحان ایتالیایی چه حرف‌هایی برای گفتن دارند!

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم