فروش ویژه دو خودروی برلیانس H230 و H220 آغاز شد!

۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ایکس تی

شرکت ساپیا به همراه همکاری پارس خودرو شرایط فروش ویژه دو خودروی برلیانس H230 و برلیانس H220 را شروع کرد.

متقاضیان می‌توانند یکی از شرایط پیش فروش تک ودیعه‌ای، پیش فروش اعتبه همراهری یا پیش فروش تک ودیعه‌ای (به همراه امکان خرید انصرافی) را انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید:

متقاضیانی که پیش فروش تک ودیعه ای را انتخاب می‌کنند می‌توانند در زمان ثبت نام ۱۵ یا ۲۰ میلیون بپردازند و مابقی وجه را در زمان صدور دعوتنامه (مهر و آبه همراهن ۹۶) پرداخت کنند. سود مشارکت و انصراف سالیانه برای خودروهای برلیانس به ترتیب ۲۱، ۲۴ و ۱۸ درصد در نظر گرفته شده هست و قیمت خودروها در زمان صدور دعوتنامه به روز تعیین خواهد شد.

در گزینه پیش فروش اعتبه همراهری، مشتریان می‌توانند همزمان به همراه ثبت نام پیش پرداختی داشته به همراهشند و حداکثر تسهیلاتی به مبلغ ۲۰ میلیون تومان را دریافت و در طی ۱۲، ۱۸، ۲۴ یا ۳۶ ماهه مبلغ به همراهقی مانده را به همراهزپرداخت کنند. سود مشارکت و انصراف سالیانه هر دو ۱۸ درصد تعیین شده و نرخ تسهیلات به همراه توجه به گزینه انتخابی ۹ الی ۲۳ درصد خواهد بود. به علاوه زمان تحویل خودروها مهر و آبه همراهن ۹۶ مشخص شده‌اند.

در گزینه آخر مشتریان می‌توانند ۱۵ میلیون تومان در زمان ثبت نام بپردازند و سود مشارکتی و انصراف ۲۶ و ۱۸ درصد را تجربه کنند و حتی امکان انصراف از خرید را داشته به همراهشند. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت سایپا یا نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور مراجعه فرمایند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم