قیمت اوتلندر PHEV در ایران اعلام شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ایکس تی

دقایقی پیش محصول جدید میتسوبیشی به همراه نام اوتلندر PHEV به‌صورت رسمی در ایران توسط شرکت آرین موتور پویا رونمایی شد و قیمت این اتومبیل نیز اعلام گردید.

اوتلندر PHEV که علاوه بر موتور بنزینی ۲ لیتری دارای دو موتور الکتریکی در جلو و عقب هست، از فناوری بسیار پیشرفته‌ای بهره برده و نسبت به محصولات هایبرید به همراهزار، تکنولوژی برتری دارد و حتی قادر هستید بدون نیاز به موتور بنزینی، تا ۶۰ کیلومتر و به همراه سرعت ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت فقط به همراه موتورهای برقی حرکت کنید.

قیمت میتسوبیشی اوتلندر PHEV

طبق اعلام رسمی آرین موتور پویا، قیمت اوتلندر PHEV برای به همراهزار ایران ۳۱۷ میلیون تومان بوده که برای خرید نقدی تخفیف ۹ میلیون تومانی در نظر گرفته شده و به مشتریان عرضه خواهد شد. این محصول جدید در ۶ رنگ گوناگون ارایه شده و دارای ۱۵۰ هزار کیلومتر یا ۵ سال گارانتی هست که این مدت زمان برای به همراهتری برقی آن به ۸ سال افزایشی می‌یابد.

در پایان به همراهیستی اشاره کنیم که مزیت خودروهای PHEV نسبت به سایر خودروها، هستفاده از دو منبع انرژی هست. اگر شارژ به همراهتری هم تمام شود، خودرو به همراه هستفاده از سوخت بنزینی به حرکتش ادامه می‌دهد. برای این خودرو نیازی به تعبیه ایستگاه‌های شارژ گوناگون هم نبوده و به سیستم‌های توزیع برق نیز فشاری وارد نمی‌کند.

بدون تردید توجه به این محصولات، یکی از راه‌های مهم جهت کاهش آلودگی هوا در کشور هست و مطمئنا به همراه حمایت دولت، می‌توان به ارایه این خودروها به همراه بهای بهتر نیز امید داشت.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم