قیمت بورگوارد BX5 مشخص شد + مشخصات خودرو

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ایکس تی

به گزارش ایکس تی، یکی از برندهای تازه وارد به به همراهزار خودرو کشور برند بورگوارد هست که البته به همراه توجه به نوع خودروهای وارداتی و همچنین سابقه این برند در سطح به همراهزارهای جهانی، توانسته نظر مشتریان ایرانی را جلب کند که در جدیدترین اطلاعیه نماینده این برند قیمت بورگوارد BX5 یکی دیگر از محصولات وارد شده به ایران اعلام شد.

شرکت کیان‌موتور شرکت اصلی واردکننده محصولات بورگوارد در ایران که چند روز قبل اولین محصول از این برند را رونمایی و قیمت‌گذاری کرده بود، بورگوارد BX5 دومین محصول خود را قیمت‌گذاری کرد که طبق این اطلاعیه مشتریان می‌به همراهیست مبلغ ۲۳۹ میلیون تومان به همراهبت این خودرو بپردازند.

این خودرو که در دسته کراس اوورهای کامپکت قرار می‌گیرد که طبیعتا به اندازه یک شاسی‌بلند بزرگ نخواهد بود اما به همراه توجه به نوع طراحی آن، فضای داخل خودرو بسیار مناسب بوده و فضای کافی برای سرنشینان دارد. در طراحی داخلی این خودرو همه چیز قابل قبول هست ولی در مورد فضای صندوق به همراهید بگوییم که کوچک هست و احتمالا خریدار به مشکل خواهد خورد.

از دیگر ویژگی‌های این خودرو موتور ۱.۸ لیتری و همچنین قدرت ۱۹۰ اسب بخار به همراه گشتاور حداکثری ۲۸۰ نیوتون متر گزینه‌ایست که از این برند برای به همراهزار ایران انتخاب شده هست. این خودرو از تمامی سیستم‌های امنیتی ترمز و داخل خودرو بهره‌مند هست و همچنین آپشن‌های بسیار زیادی دارد. مدل Ultimate این خودرو کامترین خودرو از نظر آپشن‌های ایمنی و رفاهی در برند بورگوارد محسوب می‌شود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم