قیمت مزدا ۳ مدل۹۷ توسط گروه خودروسازی بهمن اعلام شد!

۲۴ دی ۱۳۹۶ ایکس تی

به گزارش ایکس تی، گروه خودروسازی بهمن که به‌تازگی قیمت‌جدید خودروهای خود را به همراه مدل۹۷ اعلام کرده‌هست، پس از درخوهست متقاضیان برای فروش مزدا ۳ به همراه مدل۹۷ قیمت جدید این خودروی پرفروش خود را اعلام کرد.

یکی از نکات موجود در اطلاعیه گروه خودروسازی بهمن درمورد تفاوت مدل فول و نیمه‌فول این خودرو، تفاوت در سیستم مولتی‌مدیا و دوربین دنده عقب به همراه نصب مانیتورهای صندلی عقب خودرو هست که به همراهعث تفاوت قیمتی در دو نوع موجود برای فروش شده هست و تفاوت فنی یا خاصی بین این دو مدل وجود نداشته و مشتریان طبق سلیقه خود می‌توانند هر کدام از خودروها را سفارش دهند و به همراه مدل۹۷ تحویل بگیرند.

شرایط فروش مزدا3

طبق اطلاعیه صادرشده توسط گروه خودروسازی بهمن، قیمت مزدا۳ مدل فول ۱۲۸میلیون و ۷۵۰هزار تومان و همچنین قیمت مدل نیمه فول این خودرو ۱۲۵میلیون و ۴۶۰هزار تومان خواهدبود. البته طبق شرایط اعلام‌شده مزدا۳ به همراه مدل۹۷ تیپ۴ بوده و تیپ های قدیمی این‌خودرو ارائه نخواهد شد.

از ویژگی‌های دیگر این خودرو می‌توان به سیستم ترمز ضد قفل (ABS+EBD)، انتخاب تعویض دنده‌دستی یا اتوماتیک توسط راننده، حداکثر گشتاور ۴۰۰۰ @ ۱۸۷N.m rpm، حداکثر قدرت ۱۱۰kw(147.4 hp) @ 6500 rpm، حجم موتور ۲۰۰۰ سی‌سی، هستاندارد آلایندگی Euro IV و سیستم ترمز دیسکی خنک شونده اشاره کرد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم