قیمت نسخه ۲۰۱۸ کیا هستینگر مشخص شد!

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ایکس تی

فروش کیا هستینگر ۲۰۱۸ به همراه موتور شش سیلندر از ماه اکتبر امسال به همراه قیمتی کمتر از ۵۰ هزار دلار شروع خواهد شد. این خودرو ۵ درب و دیفرانسیل عقب قدرت خود را از طریق موتور ۶ سیلندر بنزینی به همراه حجم ۳٫۳ لیتر و توربوشارژر دوقلو (bi-turbo) تامین خواهد کرد، این موتور قدرتی برابر به همراه ۲۷۲ کیلووات (۳۶۵ اسب بخار) و گشتاوری ۵۱۰ نیوتون متری دارد.

کیا هستینگر ۲۰۱۸ در سه تیپ عرضه خواهد شد، نسخه پایه S از قیمت ۴۸۹۹۰ دلاری بهره می‌برد، نسخه میانی Si دارای قیمتی برابر به همراه ۵۵۹۹۰ دلار خواهد بود و در نهایت خریدار برای نسخه فول آن به همراه نام GT به همراهید مبلغی برابر به همراه ۵۹۹۹۰ دلار پرداخت کند.

کیا هستینگرعلاوه‌بر این موتور ۶ سیلندر و ۳٫۳ لیتری، کیا مدلی ارزان‌تر به همراه موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوشارژر نیز برای این خودرو درنظر گرفته که قادر به تولید ۱۹۰ کیلووات (۲۵۵ اسب بخار) قدرت و ۳۵۳ نیوتون متر گشتاور هست. هنوز قیمت این نمونه مشخص نشده ولی به احتمال زیاد شاهد قیمت‌گذاری مناسبی برای آن خواهیم بود. هر دو موتور درنظر گرفته شده این اتومبیل، برای انتقال قدرت از گیربکس اتوماتیک هشت سرعته بهره می‌برند و متاسفانه خبری از نسخه مجهز به گیربکس دستی نیست.

براساس گفته‌های یکی از تیم‌های توسعه‌دهنده محصولات کیا، هستینگر قدرت زیادی را در اختیار افرادی قرار می‌دهد که هزینه تقریبه همراه زیادی را برای خرید خودرو صرف می‌کنند. در واقع به‌نظر می‌رسد که این مدل جدید به همراه توجه به عملکرد، از قیمت مناسبی بهره می‌برد. سرعت کیا هستینگر تنها در طی ۴٫۹ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که این شتاب به همراهلا به‌علت هستفاده از سیستم کنترلی در هنگام شتاب‌گیری اولیه هست.

دیمین مردیت، مدیر اجرایی کیا در هسترالیا، در رابطه به همراه این محصول جدید می‌گوید:

برای ما تولید خودرویی که بتواند طیف وسیعی از خریداران را جذب کند، امر بسیار مهمی بود. از همان ابتدا هدف ما قرار دادن موتوری ۶ سیلندر مجهز به توربوشارژر دوقلو در اتومبیلی به همراه قیمت کمتر از ۵۰ هزار دلار بود. در نهایت به همراه تلاش، به هدف خود دست پیدا کردیم.

وی اضافه کرد:

تقریبه همراه اکثر سفارشات صورت گرفته از موتور ۳٫۳ لیتری بهره می‌برند. بنابراین طبیعی به‌نظر می‌رسد که تا جای ممکن اطلاعات بیشتری از این موتور منتشر کنیم تا خریداران به همراه آگاهی بیشتر از خودرو جدید خود هستفاده کنند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم