مجوز پیش‌فروش ۵ نوع خودرو برای آرین موتور صادر شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ایکس تی

به گزارش ایکس تی، وزارت صنعت که در ماه‌های اخیر رویه جدیدی را در پیش گرفته و نسبت به نمایندگی‌های رسمی واردات خودروهای خارجی قوانینی را اعمال کرده هست، در جدیدترین مجوزی که صادر کرده شرکت آرین موتور را مجاز به واردات ۵ مدل خودرو کرده و تعداد هر کدام را مشخص نموده هست.

طبق اعلام این وزارتخانه، پیش‌فروش محصولات زیر به تعداد اعلام شده برای آرین موتور مجاز بوده و مشتریان می‌توانند به همراه توجه به این مصوبه نسبت به خرید این خودروها اقدام کنند:

۱۴۵ دستگاه خودروی Qutlander type 5 مدل ۲۰۱۸، ASX TYPE4 مدل ۲۰۱۸ به تعداد ۲۱۱ دستگاه، MIRAGE مدل ۲۰۱۸ به تعداد ۱۳۵ دستگاه، Lancer مدل ۲۰۱۸ به تعداد ۱۸۶ دستگاه و QUTLANDER PHEV به تعداد ۷۲ دستگاه

به طور کلی آرین موتور مجاز هست طبق این مصوبه ۷۴۹ دستگاه خودرو وارد کشور کند که می‌به همراهیست قوانین و مصوبه همراهت وزارت صنعت در زمینه واردات خودروها اعمال شود. طبق اطلاعیه صادر شده توسط وزارت صنعت، ثبت سفارش این خودروها در دی‌ماه صورت گرفته هست و واردات آنها از این پس بدون مشکل خواهد بود.

همچنین وزارت صنعت در این اطلاعیه اعلام کرد که کیان موتور وارنا مجاز به واردات ۵۰۰ دستگاه از خودروی BORGWARD BX۵ شده هست که در مورد این شرکت نیز تمامی قوانین مصوب شده در این وزارت‌خانه لازم‌الاجرا بوده و می‌به همراهیست نسبت به اعمال آنها اقدام شود. ثبت سفارش وارنا نیز در بهمن ماه صورت گرفته هست.

بیشتر بخوانید:

گزارش اختصاصی ایکس تی از تست درایو میتسوبیشی اوتلندر PHEV

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم