مرسدس بنز به همراه این ون به فرانکفورت می‌رود (+عکس)

۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ایکس تی

**به گزارش خورونویس:مرسدس بنز کلاس V یکی از لوکس‌ترین ون‌های موجود در به همراهزارهای جهانی هست. اما کمپانی سازنده قصد دارد جهت متفاوتی را در ساخت مدل‌های کلاس V   در پیش گیرد و مدل‌های متفاوتی را ارائه دهد.قرار هست ون های کلاس V رایس برای اولین به همراهر در نمایشگاه خودرویی فرانکفورت آلمان به نمایش درآید. هدف از ساخت این خودرو ترکیب ویژگی‌های کلاسیک مدل V به همراه قابلیت‌های کاربردی بیشتر به همراه قیمت مناسب هست.

رایس: ون متفاوت کلاس V / بنز به همراه این ون به نمایشگاه فرانکفورت می‌رود

رایس: ون متفاوت کلاس V / بنز به همراه این ون به نمایشگاه فرانکفورت می‌رود

** این ون در نسخه هستاندارد به همراه طیف وسیعی از تنظیمات متفاوت ظاهر می شوند. این خودرو به صورت ۵ صندلی ارائه خواهد شد اما مشتریان می‌توانند در صورت تمایل و نیاز ظرفیت سرنشینان را برای ۸ نفر ارتقاء دهند.در زیر درب موتور این خودرو، می‌تواند یکی از دو نمونه موتور دیزلی معروف برای این کلاس را دید. اولین مدل یک نسخه ۲٫۱ لیتری ۴ سیلندر هست که یا گشتاور ۳۳۰ نیوتن‌متر ۱۸۰ اسب‌بخار قدرت دارد. مشتریان در صورت تمایل می‌توانند یک موتور ۲٫۱ لیتری ۴ سیلندر به همراه گشتاور ۳۸۰ نیوتن متر و خروجی ۱۶۰ اسب‌بخار را انتخاب کنند. به همراه توجه به انتخاب نوع موتور، مشتریان می‌توانند یک موتور دستی ۶ سرعته یا یک مدل خودکار ۷ سرعته را نیز انتخاب کنند.

**ون رایس کلاس V در حال حاضر قابل سفارش هست و قیمت آن در آلمان حدود ۳۴ هزار و ۹۹۰ یورو هست. مدل‌های مختلفی از این خودرو در دسترس هست و آلمان‌ها تلاش دارند به همراه به همراهلا بردن تنظیمات خودرو قیمت آن را جذاب نگه‌دارند.

منبع:عصر ایران

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم