نقش پر رنگ «آریا دیزل موتور» در جایگزینی خودروهای فرسوده

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ایکس تی

به گزارش ایکس تی، شركت آريا ديزل موتور نماينده انحصاری محصولات سنگين رنو تراكس فرانسه و C&C تراكس چين در ايران، كه يكي از اولين شركت هاي همكار به همراه سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور در طرح نوسازي ناوگان فرسوده بوده در روزهاي اخير موفق شد تعداد ٥٢ دستگاه كاميون Renault T480 را در قالب طرح ملي نوسازی ناوگان فرسوده تجاري كشور به متقاضيان تحويل دهد.

در اين طرح متقاضيان توانسته اند به همراه هستفاده از ٣٢٠ ميليون تومان تسهيلات به همراه نرخ ٩ درصد كاميون كشنده فرسوده خود را از رده خارج و به همراه كشنده T480 رنو تراكس جایگزین کند. 

اين كشنده به همراه بهره مندي از تكنولوژي روز دنيا در طراحي و تجهيزات ناوبري و هستاندارد آلايندگي Euro5+EEV موجب آن خواهد شد كه رانندگان خودروهاي تجاري علاوه بر بهره مندي از يك كشنده روز دنيا در افزايش ايمني جاده هاي كشور و كاهش آلايندگي هاي محيط زيستي نقش موثري داشته به همراهشند. 

اين شركت بر اساس قرار دادهاي منعقد شده به همراه سازمان راهداري و شركت بهينه سازي مصرف سوخت و شبكه به همراهنكي كشور و به همراه اتكا به پتانسيل فني و خط توليد خود، نقش موثري در نوسازي ناوگان فرسوده تجاري كشور در سال ١٣٩٧ خواهد داشت.

انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم