نگاهی اجمالی به اخبه همراهر نخستین محصول مشترک تویوتا و بی‌ام‌و

۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ایکس تی

این روزها طرفداران خودروهای تویوتا و بی‌ام‌و بی صبرانه منتظر اپدیت و به روز رسانی جدید خودروی اسپرت سوپرا Z5 هستند. این خودرو که حاصل همکاری مشترک دو کمپانی مشهور بی‌ام‌و و تویوتا هست، تا به امروز تنها در یک فرم هستتار شده در هنگام تست بدنه در نوربررینگ رویت شده هست و بعید نیست که تغییرات زیادی بر روی ان اعمال شود. ولی حال به لطف تیزری که توسط کمپانی بی‌ام‌و منتشر شده هست، می‌توانیم نگاه دقیق‌تری به این خودرو در فضای به همراهز بیاندازیم و به بررسی آن این رودستر ژاپنی- المانی قبل از رونمایی در  Pebble Beach Concours d’Elegance بپردازیم.

بررسی اجمالی اخبه همراهر نخستین محصول مشترک تویوتا و بی‌ام‌و

برای نخستین به همراهر هست که خودروهای این کمپانی در امریکای شمالی و آنهم در پیبل بیچ به نمایش در می‌آیند و گفتنی هست که این امر شامل حال کانسپت بی‌ام‌و سری ۸ جدید نیز می‌شود. به همراه این حال به نظر می‌رسد که هردوی این خودروها بیشتر یه مفهوم انتزاعی به همراهشند تا محصولی که بتوان انتظار تولید ۱۰۰ درصدش را داشت. بنابر این نظرات و بررسی‌های پیرامون آن، تنها می‌تواند نشان‌دهنده بخش کوچکی از آن چیزی به همراهشد که سال‌ههست این دو کمپانی صاحب نام را به خود مشغول کرده هست. این مسئله زمانی جدی‌تری می‌شود که اعتراف کنیم اطلاعات فعلی ما تنها در تیزری خلاصه می‌شود که اخیرا توسط کمپانی بی‌ام‌و انتشار یافته هست.

منتقدان امیدوار بودند که در نهایت به همراه یک خودروی اسپرت ساده روبرو شوند. ولی بر طبق گزارش‌ها، اوضاع بر وفق مراد آنها پیش نخواهد رفت؛ زیرا پیش‌بینی می‌شود که در این خودرو از هیبرید جدیدی رونمایی شود که محصول مشترک دو کمپانی تویوتا و بی‌ام‌و هست. بنابر این به همراه خودرویی روبرو خواهیم بود که علاوه بر مطابقت به همراه هستاندارهای فعلی، جانشینی خلف برای Z4  تلقی نخواهد شد. هرچند که این امر هم در حد یک پیش‌بینی هست و احتمال آن می‌رود که محصول نهایی، کاملا متفاوت به همراهشد. به همراه این حال قضاوت قطعی در مورد این محصول چندان راه به جایی نخواهد برد؛ چراکه حتی ممکن هست این طرح یک مدل مفهومی از نسل بعدی بی‌ام‌و سری ۸ نیز به همراهشد. هرچند که هم اکنون مدل بعدی بی‌ام‌و i8 در حال توسعه و آماده شدن برای عرضه به به همراهزار هست و بنا بر گزارش‌ها، از یک سیستم دیفرانسیل جلو بهره خواهد برد. به هرحال جهت یافتن پاسخ قطعی تمام سوالات و رفع شبهه‌ها لازم هست که تا ماه آگوست چشم انتظار بنشینیم و منتظر درز اخبه همراهری جدید از این محصول بمانیم.

Post source : http://www.motortrend.com/news/bmw-convertible-concept-likely-previews-z4-successor/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم