کمپانی فورد از انجام تست‌های جدیدش، چه هدفی در سر دارد؟-سایت خبری خودروی ایکس تی

۲۰ مهر ۱۳۹۶ ایکس تی

اغلب خودروسازان حرفه‌ای، همواره خودروهای خود را در جاده‌های به همراهز نظیر اتوبه همراهن‌ها و بزرگراه‌ها تست می‌کنند. اما گاهی حدس این‌که آن‌ها بر روی چه چیزی کار می‌کنند به این سادگی‌ها نیست، همانند تست‌های جدید کمپانی فورد، که معلوم نیست این کمپانی در حال تست کدام محصول و آپشن‌ها می‌به همراهشد.

آخرین عکس‌های مخفیانه و تصاویر جاسوسی گرفته شده توسط گزارشگر تیزبین، برت برگرد، کاروان موتوری مدل فورد موستانگ را در حال تست در ارتفاعات کلرادو نشان می‌دهد. وبسایت کمپانی خودروسازی فورد در مورد این‌که چه کسی این تست‌ها را انجام می‌دهد اطلاعاتی را در اختیار ما قرار داده اما در رابطه به همراه اینکه این کمپانی در حال تست چه چیزی هست، مطلبی عنوان ننموده و حتی دقیقا معلوم نیست که کمپانی فورد در حال تست کدام محصول خود هست.

اما در عکسهای منتشر شده، سه نمونه از این خودروها مشاهده می‌شوند که ظاهرا و بر اساس چراغ‌های جلویی LED ظریفشان، می‌توان گفت که هر سه، مدل‌های آپدیت شده جدید ۲۰۱۸ هستند. یکی از این خودروها به رنگ سفید، دیگری به رنگ کاملا سیاه و خودروی سوم گویی، نسخه تیره رنگی از شراب سرخ بورگاندی هست که شبه همراههت زیادی نیز به خودروی رویال کریمسون موستانگ کمپانی فورد دارد.

درحالی‌که ما توانسته‌ایم به دو مدل مشکی و بورگاندی، از نمای جلو نگاهی بیندازیم و اندکی آن‌ها را ورنداز کنیم، آن‌چه از مدل موستانگ GT سفید می‌دانیم تنها این هست که این خودرو دارای یک جفت تیپ اگزوز پهن و بزرگ هست که از زیر سپر آن بیرون آمده و روی آن برچسب هشدار: تخلیه سوخت، نصب شده هست.

این احتمال وجود دارد که این سه خودرو از نظر میزان انتشار آلاینده‌ها و یا آزمایش برخی تجهیزات جدید تحت این تست‌ها قرار گرفته به همراهشند. برای پنهان ماندن جزییات این تست، تنها چند مهندس و برنامه ریز محصول در دیربورن از انجام این تست‌ها اطلاع دارند، اما به احتمال زیاد، این خودروها نسخه های جدیدی از خودروهای عضلانی هستند که به زودی توسط کمپانی فورد رونمایی خواهند شد.

Post source : http://www.carscoops.com/2017/10/whats-ford-cookin-with-these-mustang.html?m=1

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم