کوییک آبه همراهن می‌آید، پراید می ماند، کیا در حال مذاکره

۲۰ مهر ۱۳۹۶ ایکس تی

معاون به همراهزاریابی و فروش سایپا در گفت و گو به همراه ایکس تی:

ایکس تی/یحیی دادگر: معاون به همراهزاریابی و فروش سایپا اعلام کرد: خودرو کوئیک محصول جدید گروه خودروسازی سایپا ماه آینده وارد به همراهزار ایران می شود و انتظار می رود در رده خودروهای کمتر از ۵۰ میلیون تومان سهم قابل توجهی را به دست آورد.

کوییک آبه همراهن می‌آید، پراید می ماند، کیا در حال مذاکره

**رضا تقی‌زاده ماکویی در گفت و گو به همراه خبرنگار ایکس تی ضمن اعلام این خبر افزود: از ابتدای آبه همراهن ماه برنامه های معرفی به به همراهزار این محصول آغاز می شود و در ادامه نیز برنامه های مربوط به پیش فروش این خودرو در دستور کار قرار خواهد گرفت.
**وی در خصوص تاریخ عرضه سیتروئن C4 و قیمت آن اظهار کرد: به همراه توجه به نوسانات قیمت دلار در چند ماه اخیر و بسته بودن ثبت سفارش خودرو و عدم وضعیت فعلی ثبت خودرو، هنوز قیمت قطعی و تاریخ دقیق عرضه این خودرو مشخص نیست.
**وی در خصوص هستقبه همراهل متقاضیان از ساینا اتوماتیک گفت: ساینا اتوماتیک به همراه دارا بودن تجهیزاتی مانند گیربکس اتوماتیک ساخت شرکت پانش بلژیک و امکانات رفاهی مناسب که در خودروهای رنج ۱۰۰ میلیونی یافت می‌شوند، خودرویی موفق در مرحله اول پیش فروش بوده هست.

کوییک آبه همراهن می‌آید، پراید می ماند، کیا در حال مذاکره
**وی افزود: ساینا اتوماتیک در سه تیپ ساده، فول و پلاس قابل عرضه هست، ولی هنوز مشخص نیست ساینا اتوماتیک پیش فروش شده از کدام یک از این سه تیپ خواهد بود.
**تقی‌زاده در خصوص توقف تولید پراید ۱۱۱ اظهار کرد: پس از توقف تولید پراید ۱۱۱ در گروه سایپا سیتروئن، این خودرو به سایپای تهران آمده و پس از رفع معایب، تولید آن دوبه همراهره از سر گرفته شد.
وی افزود: به دلیل مخالفت مجلس و وزارت صنعت و معدن در خصوص توقف تولید پراید، مجبور شدیم تا معرفی جایگزین  مناسب برای پراید، توقف تولید آن را اجرایی نکنیم.
**همچنین دربه همراهره خودروی جایگزین برای پراید اظهار داشت: انواع مدل‌های تیبه همراه و ساینا، جایگزین خوبی برای پراید محسوب می‌شوند.
**وی در خصوص نمایشگاه خودروی یزد و غرفه سایپا افزود: کیفیت کلی نمایشگاه به نسبت سال گذشته افزایش داشته و به همین نسبت هستقبه همراهل بهتری هم از نمایشگاه شده هست، سوالات مردم فنی شده هست و در مورد مسائلی همچون کیفیت، مصرف سوخت و هستاندارد‌های جدید اطلاعات می‌خواهند و این نشان از دید فنی مشتریان در زمینه خرید خودرو هست.
**تقی زاده در خصوص مذاکره به همراه شرکت خودروسازی کیا کره جنوبی برای مونتاژ و
تولید گفت: در حال مذاکرات به همراه این کارخانه هستیم و قطعا مدل‌هایی که موفق
به تجربه فروش خوب شده‌اند و هستقابل خوبی از آن‌ها شده هست را برای مونتاژ
در نظر خواهیم گرفت.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم