کیا اسپورتیج ۲۰۱۹ دیده شد

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ایکس تی

کیاموتورز یکی از محبوب‌ترین SUVهای خود را به تیغ جراحان سپرده و همان‌طور که در تصاویر پیش‌روی خود می‌بینید؛ نسل جدید و مدل ۲۰۱۹ کیا اسپورتیج برای حضوری قدرتمند در به همراهزار جهانی آماده می‌شود. البته به نظر می‌رسد که تصاویر منتشر شده به مدل GT Line کیا اسپورتیج متعلق به همراهشد! دلیل بیان این فرضیه، هستفاده از آلیاژهای بزرگ برروی سپر و اگزوزهای دوگانه هست. ولی به همراه این وجود به همراهید سطح قضاوت دربه همراهره محصول جدید کیاموتورز را کمی پایین آورده و نبه همراهید به همراه اطمینان کامل دربه همراهره محصولات کیاموتورز صحبت کرد.

بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که کیا اسپورتیج همانند سایر خودروهای مشهور جهانی در حال توسعه و پیشرفت بوده و ما در خوش بینانه‌ترین حالت ممکن می‌توانیم نگاهی به کیا اسپورتیج ۲۰۱۹ بی‌اندازیم!

در پیشانی این خودرو از جلو پنجره مشهور کیا، موسوم به “tiger nose” هستفاده شده هست. به نظر می‌رسد که چراغ‌های جلو کیا اسپورتیج از نظر گرافیکی تغییر داشته و شاهد هستفاده از چراغ‌های “ice cube” به مانند محصولات کمپانی پورشه هستیم.

همچنین به نظر می‌آید که پلهستیک به کار گرفته شده در سپر و ضربه‌گیرهای بدنه اسپورتیج کمی تغییر داشته و ما شاهد یک نوار افقی عریض در پایین بدنه این خودرو هستیم. علاوه‌براین ظاهرا چراغ‌های مه‌شکن اسپورتیج نیز دست خوش تغییراتی شده هست؛ اما به دلیل هستتار موجود برروی آن نمی‌توان دربه همراهه آنها اظهار نظر کرد.

قسمت عقب کیا اسپورتیج جدید برای ما بسیار جالب توجه هست. در این بخش شاهد تغییر گرافیک LEDهای چراغ‌ها هستیم. این موضوع مدل ۲۰۱۹ اسپورتیج را به یک خودروی مدرن و امروزی تبدیل کرده و تغییرات سپر و هستفاده از نوارهای کرومی متعدد به زیبه همراهیی آن کمک می‌کند.

در محیط داخلی کیا اسپورتیج ۲۰۱۹ شاهد تغییرات چشمگیری نیستیم و به نظر می‌رسد که کیا اسپورتیج جدید سیستم هوشمند نسخه جدید مدل Ceed را ندارد. این خودرو در نیمه دوم سال جاری میلادی وارد به همراهزارهای جهانی شده و ظاهرا برای بهبود هستانداردهای آلایندگی این محصول هیجان انگیز، از تکنولوژی‌های هیبریدی به همراه توان ۴۸ ولت هستفاده شده هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم