C-HR هیبریدی در فرانکفورت؛ آغاز قدرتمندانه تویوتا!

۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ایکس تی

تویوتا علاوه بر مدل ۲۰۱۸ خودروی لندکروزر؛ کانسپت مفهومی و جدید C-HR هیبریدی را  در نمایشگاه خودروی فرانکفورت معرفی کرده هست. این رونمایی در حالی صورت گرفته هست که مدل معمولی C-HR به یک پیشرانه ۱.۸ لیتری بنزینی به همراه توان ۱۲۲ اسب‌بخار مجهز بود؛ در حالی که نسخه هیبریدی C-HR به لطف فناوری ممتاز خود؛ قدرت بیشتری را در اختیار رانندگان قرار می‌دهد.

جدا از سخت‌افزار اسرارآمیز کانسپت هیبریدی C-HR؛ به همراهید به این نکته اشاره داشت که تیم طراحی اروپایی تویوتا عناصر اصلی و سنگین C-HR را به همراه پیچ تاپ‌های معمول به کار برده و همان طرح اصلی را دنبه همراهل کرده‌اند. کانسپت C-HR هیبریدی کمی اسپرت‌تر شده و ارتفاع آن کمتر از نسخه معمولی هست. رنگ C-HR هیبریدی، نقره‌ای تیره کربنی مات بوده و برای زیبه همراهتر شدن آن از رنگ‌های براق سفید و سیاه در جای جای آن هستفاده شده هست.

در بدنه C-HR هیبریدی از خطوط کرومی تیره رنگ هستفاده شده و این خودرو از رینگ‌های بزرگ و ۲۰ اینچی زیبه همراه و فوق‌العاده بهره‌مند هست. تویوتا نوع پوشش سقف C-HR را تغییر داده و از یک الگوی بلورین به رنگ‌های سیاه، سفید و نارنجی هستفاده کرده هست. تغییرات و رنگ‌های مذکور بر روی ستون A و آینه‌های جانبی تویوتا C-HR هیبریدی کاملا مشخص هست.

محیط داخلی C-HR هیبریدی بر خلاف رنگ‌آمیزی و تغییرات ظاهری آن هیچ تفاوتی به همراه مدل معمولی ندارد و فقط از ترکیب رنگ‌های سیاه، سفید و نارنجی سوخته برای تزئین درب، داشبورد و دور صفحه نمایش لمسی C-HR هستفاده شده هست.

کانسپت C-HR این هفته در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ به نمایش گذاشته شده و تویوتا وعده داده هست که این آغازی قوی برای تولید خودروهای هیبریدی از ابتدای سال آینده میلادی خواهد بود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم